Komfortowe wyposażenie to podstawa udanego mieszkania

Twój małżonek lub partner uwielbia grać z kolegami na konsoli? Chciałabyś w tym czasie odpocząć w swoim salonie, jednak brakuje dla Ciebie miejsca? Możesz to zmienić i to bardzo szybko. Wystarczy, że wyposażysz się w fotel, który będzie nie tylko ozdabiał salon, ale również stworzy dodatkowe miejsce do siedzenia, a nawet leżenia. Tak, na rynku istnieją bowiem fotele rozkładane, które mogą zastąpić szezlong, a nawet pojedyncze łóżko, w którym z powodzeniem może wyspać się jedna osoba.

Jak to działa?

Zastanawiasz się jak działa rozkładany fotel? Otóż jego mechanizm jest niezwykle prosty – wystarczy przy użyciu specjalnej rączki rozłożyć fotel, aby ten mógł stać się łóżkiem. Warto podkreślić, że jednocześnie rozkłada się zarówno oparcie, jak i podnóżek. Jeśli ucięłaś sobie popołudniową drzemkę i chciałabyś, aby fotel wrócić do dawnej pozycji, jednym ruchem możesz podnieść oparcie, zaś podnóżek samodzielnie złożyć przy użyciu nóg. Wystarczy go delikatnie popchnąć, a ten od razu wraca na swoje miejsce.

Warto podkreślić, że fotele rozkładane to nie tylko bajer, który ma podziwiać rodzina i przyjaciele. Są to przede wszystkim komfortowe meble, które mają zapewnić każdemu użytkownikowi komfortowy wypoczynek oraz zdrowy kręgosłup. Dobrze dobrany fotel powinien posiadać odpowiednio wyprofilowane poduszki oraz zagłówek, który pozwoli dostosować się meblowi do sylwetki użytkownika. Pamiętaj, że jeśli z mebla będzie korzystało więcej osób, musicie wybrać taki, który będzie dostosowany do każdego z Was.

You may also like...