Gdzie położyć przybyłych gości? Sofy i fotele rozkładane to świetna alternatywa dla łóżek

Nie da się ukryć, że polskie mieszkania, jeśli chodzi o metraż, pozostawiają wiele do życzenia. I nie chodzi tutaj wcale o to, że nie ma dużych domów, w których można byłoby zmieścić kilka gościnnych sypialni, ale o to, że Polaków po prostu nie stać na utrzymanie tak dużych powierzchni. Starają się zatem małe mieszkania przystosować w sposób, który pozwoli im przyjąć i przenocować przybyłych gości.

Dziś chcemy Wam przedstawić jeden z pomysłów, który nie tylko nada wnętrzu charakteru, ale również pomoże, kiedy goście będą chcieli przespać się w Waszym mieszkaniu. Mamy nadzieję, że nasza propozycja przypadnie Wam do gustu, co sprawi, że zastosujecie ją w swoich wnętrzach.

Fotele rozkładane rozwiążą problem polskiej gościnności

Odpowiednie meble wypoczynkowe mogą być rozwiązaniem dla osób, które mieszkają na 70 metrach kwadratowych (tak, niektórzy mają to szczęście) i posiadają oprócz salonu jedynie sypialnię i pokój dziecięcy. Fotele rozkładane doskonale sprawdzą się w tej przestrzeni. Poza tym, że można je rozłożyć i ktoś może się na nich przespać, posiadają szereg innych zalet, o których warto pamiętać podczas aranżowania przestrzeni mieszkalnej. Fotele nadają salonowi przytulności i eleganckiego wyglądu. Należy jednak pamiętać, aby dopasować je wielkością i fakturą do wystroju wnętrza, aby to tworzyło jedną całość. Co z tego, że kupimy rozkładany fotel, na którym będzie mogła przespać się rodzina, jeśli ten będzie za duży do przestrzeni i po prostu ją zagraci?

You may also like...