Elektryczne czy manualne fotele rozkładane? Co wybrać?

Któż z nas nie marzy o popołudniowym wypoczynku? Ciężki dzień pracy wielokrotnie daje w kość, dlatego warto wybrać do swojego domu meble, które nie tylko będą dobrze wyglądać, ale przede wszystkim sprawią, że odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy, niż dotychczas. Kanapa – owszem, szezlong – jeśli się zmieści. Nie o tym jednak chcemy dzisiaj pisać. Zastanówcie się, co może być połączeniem wygodnej kanapy i szezlonga? Brawo! Fotele rozkładane! Meble te wracają do łask i po raz kolejny zajmują miejsca w naszych sercach. Dziś przedstawimy Wam nową odsłonę tego mebla. Mamy nadzieję, że przyznacie nam rację i w niedalekiej przyszłości meble ten zagości w Waszym salonie.

Nie musisz się siłować z rozkładaniem, postaw na elektryczną wersję fotela

Nie lubicie utrudniać sobie życia? Z elektroniczną wersją rozkładanego fotela nie musicie. Co daje Wam ten meble? Nie tylko możliwość posiadania wielu funkcji, których nie da Wam fotel sterowany manualnie, ale przede wszystkim ponadczasową elegancję, która sprawdzi się w każdym wnętrzu. Osoby, które stawiają bardziej na styl nowoczesny, mogą pokusić się o kupno fotela w obiciu skórzanym. Dla tych z Was, którzy jednak wolą przytulne wnętrza, również mamy propozycję. Na rynku znajdziecie fotele posiadające miękkie obicie tkaninowe. Takie fotele doskonale sprawdzają się nawet w minimalistycznych, skandynawskich wnętrzach. Oglądanie telewizji czy czytanie książki, a nawet drzemka w takim meblu, daje niesamowite doznania.

Fotele rozkładane dla wygodnickich

Ile razy musieliście wstać z fotela, aby manualnie go rozłożyć, kiedy zrobiło Wam się błogo? Zapewne było wiele takich sytuacji. Do dziś je przeklinacie, ponieważ po wstaniu z fotela odechciewało Wam się spać i poobiednią drzemkę szlag trafiał. Od teraz może się to zmienić. Jeśli posiadacie rozkładany fotel sterowany manualnie, oddajcie go potrzebującym, a sami kupcie taki, który sterowany jest elektrycznie. Wystarczy bowiem przyciśnięcie jednego przycisku, a ten rozłoży się do odpowiedniej pozycji, nawet jeśli będziecie na nim siedzieć.

You may also like...